Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
34-latek kradł w sklepach, a skradziony towar sprzedawał przypadkowo napotkanym ludziom
Wczoraj tczewscy policjanci przedstawili zarzuty kradzieży 34-letniemu mieszkańcowi Tczewa, który w krótkich odstępach czasu ukradł w jednym z marketów łącznie 24 opakowania kawy. Mężczyzna sprzedawał skradziony towar przypadkowo napotkanym ludziom. W związku z tym, że działał w warunkach recydywy, grozi mu wyższy wymiar kary.
Tczew -
Dzielnicowi zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież pieniędzy
Zatrzymana 32-latka usłyszała już zarzuty kradzieży. Kobieta zabrała pozostawiony w poczekalni MOPS portfel z zawartością 800 zł. Grozi jej kara 5 lat pozbawienia wolności.
Lębork -
Potrącenie rowerzysty
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Chojnicach na ul. Świętopełka. Jak wstępnie ustalili mundurowi, kierujący dacią zderzył się z rowerzysty, który przejeżdżał przez przejście dla pieszych. Cyklistę przewieziono do szpitala. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia i sporządzili dokumentację fotograficzną.
Chojnice -
Umiejętności policjantów + nowe motocykle = skuteczne zatrzymanie
W ubiegłym tygodniu policjanci słupskiej drogówki pełniący służbę na motocyklach podjęli próbę zatrzymania motocyklisty, jednak nie zareagował on na wydawane przez funkcjonariuszy sygnały do zatrzymania i rozpoczął ucieczkę, w trakcie której stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Po jego zatrzymaniu okazało się, że był nietrzeźwy i nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem.
Słupsk -
Policjanci z powiatu chojnickiego zatrzymali w weekend 9 pijanych kierowców
Każdy nietrzeźwy kierowca stwarza realne i poważne zagrożenie na drodze i nie ma znaczenia, czy jest to kierowca samochodu, motocykla, roweru czy innego pojazdu. Pijany rowerzysta najpoważniejsze zagrożenie stwarza dla siebie, ponieważ jako niechroniony uczestnik ruchu drogowego, każde zdarzenie drogowe – nawet takie bez udziału innego pojazdu – może przypłacić poważnymi obrażeniami. Dlatego policjanci nie mają taryfy ulgowej wobec tak lekkomyślnych uczestników ruchu drogowego. Policjanci z powiatu chojnickiego w czasie weekendu zatrzymali 9 takich kierowców.
Chojnice -
Zatrzymani pijani kierowcy
W weekend policjanci z gdańskiej drogówki zatrzymali sześciu kierujących, którzy byli pod wpływem alkoholu. Wśród zatrzymanych znalazł się motocyklista z ponad dwoma promilami oraz pijana kobieta kierująca elektrycznym trójkołowcem, która miała sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
Gdańsk -
Zaparkował na zakazie, będąc bez uprawnień i po narkotykach
Miasteccy mundurowi zareagowali widząc, jak jeden z kierowców parkuje w miejscu zabronionym. Podczas rozmowy okazało się, że 19-latek nie zna przepisów, gdyż nie posiada uprawnień. Dodatkowo badanie testerem wykazało, że jest pod działaniem narkotyków. Teraz za swoje czyny mieszkaniec powiatu słupskiego odpowie przed sądem.
Bytów -
Za rozbój i kradzież w ramach powrotu do przestępstwa grozi im kara nawet do 18 –lat więzienia, mężczyźni zostali zatrzymani i tymczasowo aresztowani na 3 miesiące
Kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn w związku z rozbojem, do którego doszło kilka dni temu w pociągu SKM. Mężczyźni pobili pokrzywdzonego i ukradli mu papierosy, a także żądali wypłaty gotówki z bankomatu. W piątek po południu sąd zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu.
Wejherowo -
71-letni kierowca nie przeżył dachowania na leśnej drodze w pobliżu Starzna w gminie Koczała
Policjanci z Koczały wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę (3 września) na leśnej drodze w pobliżu miejscowości Starzno w gminie Koczała, gdzie 71-leni kierowca po uderzeniu w drzewo dachował. Kierujący seatem mieszkaniec pobliskiej wsi niestety nie przeżył tego wypadku, jego rozbity samochód zauważył myśliwy i powiadomił służby ratunkowe. Policjanci apelują o dostosowanie prędkości do własnych umiejętności i panujących warunków na drodze.
Człuchów -
Pomagamy i chronimy. Lęborscy policjanci uratowali nastolatka, który targnął się na swoje życie
Ratowanie ludzkiego życia jest zadaniem priorytetowym dla policjantów. Udowodnili to funkcjonariusze lęborskiej patrolówki, którzy w ostatniej chwili oswobodzili 17-latka z pętli, która zaciskała jego szyję. Młody mężczyzna trafił do szpitala i został objęty opieką medyczną.
Lębork -
Dzielnicowy z Główczyc nagrodzony przez Wójt Gminy Główczyce
Wójt Gminy Główczyce Pani Danuta May nagrodziła dzielnicowego z Komisariatu Policji w Główczycach asp. szt. Władysława Potapowicza za jego wkład w bezpieczeństwo na rzecz lokalnej społeczności. Uroczyste wręczenie podziękowań odbyło się podczas Sesji Rady Gminy Główczyce w ubiegły piątek.
Słupsk -
Podsumowanie wakacji na pomorskich drogach
Podczas wakacji pomorscy policjanci prowadzili liczne działania mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Z jednej strony były to wzmożone kontrole, z drugiej – akcje edukacyjne.
KWP Gdańsk -
„Służby” - policjanci uczestniczyli w inauguracji kampanii społecznej poświęconej ratownictwu
Ogólnopolska Konferencja Ratownicza, połączona z Wielkim Piknikiem Ratowniczym, rozpoczęła kampanię społeczną „Służby”, poświęconą ratownictwu, ratownikom, policjantom, żołnierzom i strażakom. W tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć reprezentantów Policji, którzy przedstawili najciekawsze i najważniejsze aspekty swojej służby.
Lębork -
83. rocznica Szarży 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Krojantach
Pod Krojantami, nieopodal Chojnic odbyły się uroczystości patriotyczne i widowisko, upamiętniające sławetną szarżę 18 Pułku Ułanów Pomorskich z 1 września 1939 r. Gościem uroczystości był nadinsp. Andrzej Łapiński, Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku. Prezydent RP objął wydarzenie patronatem narodowym.
KWP Gdańsk/Chojnice -
83. rocznica pierwszego transportu więźniów do obozu koncentracyjnego Stutthof
W uroczystości poświęconej 83. rocznicy pierwszego transportu więźniów do obozu koncentracyjnego Stutthof wziął dziś udział Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Andrzej Łapiński.
KWP w Gdańsku -
Inauguracja ogólnokrajowego roku szkolnego
Rozpoczął się kolejny rok szkolny, ogólnokrajowa inauguracja roku szkolnego 2022/2023, miała miejsce w I Liceum Ogólnokształcącym im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie. Wybór kościerskiego „Ogólniaka” jest nieprzypadkowy. Rok 2022 to rok Wybickiego. Ten polski pisarz i polityk zmarł 200 lat temu. Tymczasem I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie nosi imię twórcy hymnu narodowego. W uroczystości uczestniczyli również I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Krzysztof Kozelan oraz Komendant Powiatowy Policji w Kościerzynie nadkom. Adam Bork.
Kościerzyna -
Dwóch mieszkańców Chojnic odpowie za posiadanie narkotyków
Policjanci z Chojnic zatrzymali dwóch mężczyzn, 24-latka i 43-latka, którzy posiadali środki odurzające. Policjanci w trakcie interwencji zabezpieczyli narkotyki, które mężczyźni mieli przy sobie. Badanie testerem wykazało, że była to marihuana oraz amfetamina. Zatrzymani mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie. Jeden z nich usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, drugi usłyszy je prawdopodobnie dzisiaj. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
Chojnice -
Prowadziła auto mając w organizmie ponad dwa promile alkoholu
Dużą odpowiedzialnością wykazała się kobieta, która powiadomiła Policję o podejrzeniu kierowania samochodem przez nietrzeźwego kierowcę. Policjanci zatrzymali do kontroli wskazane w zgłoszeniu auto i potwierdzili, że siedząca za kierownicą 45-latka była pijana.
Lębork -
22-latek podczas imprezy został zraniony w głowę, a 49-latek został zatrzymany za nielegalne posiadanie broni i amunicji
W miniony czwartek kartuscy policjanci zatrzymali 49-latka, który mimo braku wymaganego pozwolenia w swoim domu miał broń i amunicję pochodzącą z czasów II Wojny Światowej. Ponadto podczas imprezy w jego domu doszło do eksplozji jednego z elementów ładunku przez co zraniony w głowę został 22-letni mężczyzna. Za posiadanie broni palnej lub amunicji do niej bez wymaganego zezwolenia grozi kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.
Kartuzy -
45-latek uratowany na terenie Niemiec
Dzięki błyskawicznej reakcji i profesjonalnemu działaniu gdańskiej policjantki został uratowany 45-latek. Mężczyzna był chory, miał problemy z oddychaniem i znajdował się na terenie Niemiec. Mężczyzną szybko zajęły się niemieckie służby medyczne.
Gdańsk -
Płaciła za zakupy fałszywkami
Policjanci zatrzymali 26-latnią kobietę, która za zakupy płaciła fałszywymi banknotami. Śledczy przedstawili podejrzanej aż 17 zarzutów, a sąd zadecydował o jej tymczasowym aresztowaniu. Za wprowadzanie do obrotu podrobionych banknotów grozi kara od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności.
Starogard Gdański -
Dzielnicowy z Ryjewa nagrodzony przez Przewodniczącego Rady Powiatu Kwidzyńskiego
W niedzielę Przewodniczący Rady Powiatu nagrodził dzielnicowego asp. Miłosza Sobczyka z Posterunku Policji w Ryjewie za jego wkład w bezpieczeństwo na rzecz lokalnej społeczności. Uroczyste wręczenie podziękowań odbyło się podczas dożynek gminnych.
Kwidzyn -
Policjanci zatrzymali sprawców pobicia, wczoraj zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy
Kilka dni temu policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu mężczyzny. Natychmiast pojechali na miejsce zdarzenia, ustalili okoliczności i w niespełna półtorej godziny zatrzymali dwóch sprawców. Zostali już przesłuchani oraz usłyszeli zarzuty dotyczące pobicia oraz gróźb karanych. Wczoraj sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu 33 i 38-latka na okres 3 miesięcy.
Wejherowo -
Nowy Komendant Komisariatu Policji w Łebie
Z dniem 1 września 2022 roku Komendant Powiatowy Policji w Lęborku, insp. Tomasz Majkowski powołał na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Łebie, nadkom. Mariusza Neubauera.
Lębork -
Podsumowanie wakacji na drogach Słupska i powiatu słupskiego
Wakacje były dla wielu osób czasem wypoczynku i dobrej zabawy. Dla słupskich policjantów był to okres wytężonej i ciężkiej pracy, podczas której funkcjonariusze dbali o to, aby wszyscy cali i zdrowi dojechali do miejsca wypoczynku oraz wrócili z urlopu do pracy lub szkolnej ławki. Teraz przed mundurowymi kolejne wyzwania i zadania, które będą realizować w rejonach szkół, aby zapewnić bezpieczeństwo uczniom podczas ich codziennej drogi na lekcje. Apelujemy o ostrożność, rozsądek i odpowiedzialność.
Słupsk -
Warsztaty w ramach projektu „INDEED” – Model oceny oparty na dowodach (Evidence Basede Evaluation Model) - Wzmocnienie kompleksowego podejścia do zapobiegania i przeciwdziałania radykalizacji
W dniach 30-31 sierpnia 2022 roku w Helsinkach odbyły się warsztaty w ramach Projektu INDEED – „Strengthening a comprehensive approach to preventing and counteracting radicalisation based on a universal evIdeNce-based moDEl for Evaluation of raDicalisation prevention and mitigation” (Wzmacnianie kompleksowego podejścia do zapobiegania i przeciwdziałania radykalizacji). Organizatorem warsztatów był Uniwersytet Helsiński.
KWP w Gdańsku -
Policjanci zadbali o bezpieczeństwo podczas wczorajszego meczu
Wczoraj policjanci z Gdańska oraz Olsztyna zadbali o bezpieczeństwo podczas odbywającego się meczu pomiędzy drużynami Lechii Gdańsk, oraz Lecha Poznań.
Gdańsk -
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który znieważył funkcjonariuszy oraz naruszył ich nietykalność cielesną
Policjanci ze sztumskiej jednostki zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który znieważył i naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy. Ponadto agresor usiłował uszkodzić radiowóz. Mieszkaniec Sztumu za popełnione przestępstwa odpowie teraz przed sądem. Grozi mu do 3 lat więzienia.
Sztum -
Policjanci odzyskali skradzione złote obrączki
Policjanci z sekcji kryminalnej komendy w Kwidzynie ustalili sprawczynię kradzieży obrączek. Poszkodowana seniorka nie zamknęła drzwi do mieszkania i wyszła do sklepu. Złodziejka, 41-latka wykorzystała to i ukradła obrączki wartości 800 złotych. Kobieta dzisiaj usłyszy zarzuty.
Kwidzyn -
Sprawca kradzieży rozbójniczej zatrzymany przez policjantów
Policjanci kryminalni z Pruszcza Gdańskiego zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej. 25-letni mężczyzna ukradł towar z jednego ze sklepów na terenie miasta, po czym użył przemocy wobec interweniującej pracownicy oraz osoby postronnej. Zatrzymany usłyszał już zarzut kradzieży rozbójniczej. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.
Pruszcz Gdański -
Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży dwóch hulajnóg elektrycznych
Policjanci kryminalni z pruszczańskiej komendy zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który na początku sierpnia ukradł na terenie miasta dwie hulajnogi elektryczne. Zatrzymany usłyszał już zarzuty kradzieży. Za tego typu przestępstwo grozi do 5 lat więzienia.
Pruszcz Gdański -
Podziękowania dla policjantów OPP w Gdańsku
Kierownictwo lęborskiej Policji pożegnało funkcjonariuszy Oddziałów Prewencji Policji w Gdańsku, którzy przez cały letni sezon wspierali mundurowych z Łeby w pełnieniu służby na terenie miasta i gminy Wicko.
Lębork -
Zatrzymany 19-latek odpowie za kradzieże i włamania
We wtorek tczewscy kryminalni zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który odpowie za kradzieże, a także włamanie do altany ogrodniczej i samochodu na terenie miasta. Jego łupem padły różne przedmioty o łącznej wartości prawie 10 tysięcy złotych. Śledczy przedstawili zatrzymanemu mieszkańcowi Tczewa zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem. Zatrzymanemu grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Tczew -
Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który uciekał przed nimi na motocyklu
Wczoraj wieczorem policjanci słupskiej drogówki pełniący służbę na motocyklach zatrzymali 23-letniego motocyklistę, który zwrócił ich uwagę niebezpieczną jazdą. Mężczyzna nie zareagował na wydawane przez funkcjonariuszy sygnały do zatrzymania i rozpoczął ucieczkę, w której trakcie stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Po zatrzymaniu nieodpowiedzialnego kierowcy okazało się, że był nietrzeźwy i nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem.
Słupsk -
Westerplatte. Obchody 83. rocznicy wybuchu II wojny światowej
Mijają 83 lata od wybuchu II wojny światowej. Na Westerplatte od wczesnych godzin porannych rozpoczęły się uroczystości z udziałem najwyższych władz państwowych, m.in. prezydenta RP, ministrów, parlamentarzystów i samorządowców. W zorganizowanych na Westerplatte obchodach uczestniczyli również I Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Dariusz Augustyniak oraz Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Andrzej Łapiński.
-
Amator cudzych jednośladów odpowie za kradzieże
Dwa zarzuty kradzieży jednośladów usłyszał zatrzymany przez policjantów z Łeby 24-latek. W miniony wtorek mężczyzna ukradł rower z wypożyczalni, a wcześniej skusił się na hulajnogę elektryczną, pozostawioną przez właściciela przed budynkiem poczty w Łebie. Za przestępstwo kradzieży grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.
Lębork -
Uroczystość upamiętniające rocznice strajków
Z okazji 42. rocznicy strajków z 1980 roku i powstania NSZZ „Solidarność” oraz 34. rocznicy strajków z 1988 roku Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku złożył dziś wiązanki kwiatów pod Bramą Nr 2 Stoczni Gdańskiej.
KWP w Gdańsku -
Próbowali włamać się do automatu z zabawkami. Jeden z nich miał przy sobie narkotyki
Policjanci Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku, pełniący służbę w Łebie, zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o próbę kradzieży z włamaniem do automatu z zabawkami. Przy jednym z nich znaleźli i zabezpieczyli środki będące najprawdopodobniej narkotykami.
Lębork -
Policjanci pracowali przy zdarzeniu fiata z audi w pobliżu Debrzna
Policjanci z Debrzna pracowali wczoraj przy zderzeniu dwóch samochodów osobowych na trasie Debrzno - Cierznie, gdzie osobowy fiat uderzyło czołowo w osobowe audi. W wyniku zderzenia dodatkowo audi uderzyło w przydrożne drzewo, kierowca tego samochodu i pasażerka trafiły do szpitala. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.
Człuchów -
Wyjechał na drogę pod wpływem narkotyków i bez uprawnień
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 29-latka, który był wyraźnie pobudzony w czasie interwencji. Jak się okazało mężczyzna był pod wpływem narkotyków, a dodatkowo miał je przy sobie. Ponadto wsiadł za kółko pomimo tego, że nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Mieszkaniec powiatu bytowskiego noc spędził w policyjnym areszcie i wkrótce usłyszy zarzuty.
Bytów -
Bezpieczna droga do szkoły w powiecie starogardzkim
Jak zawsze na początku roku szkolnego policjanci z powiatu starogardzkiego prowadzić będą działania „Bezpieczna droga do szkoły”. Mundurowi czuwać będą nad prawidłowym ruchem pieszym i kołowym w rejonach szkół.
Starogard Gdański -
36-latek odpowie za uśmiercenie psa- teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności
36-letni mieszkaniec powiatu zastrzelił psa z karabinka pneumatycznego. Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów, przesłuchany i usłyszał zarzuty. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.
Wejherowo -
Areszt dla 51-letniego recydywisty podejrzanego o kradzież pieniędzy z domu misyjnego
Kryminalni z Pucka wyjaśnili okoliczności i ustalili podejrzanego o kradzież z pieniędzy z domu misyjnego na terenie powiatu puckiego. Mężczyzna po zdarzeniu ukrywał się na terenie Gdyni. 51-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Podejrzany usłyszał zarzuty, wczoraj sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. 51-latek dopuścił się kradzieży w warunkach tzw. recydywy, dlatego karę 5 lat więzienia, która mu grozi, sąd może zwiększyć o połowę.
Puck -
Podsumowanie wakacji 2022 i Bezpieczna Droga do Szkoły
Rzecznik Prasowy KGP insp. Mariusz Ciarka i nadkom. Robert Opas z Biura Ruchu Drogowego KGP na briefingu w Komendzie Głównej Policji podsumowali dzisiaj bezpieczeństwo podczas tegorocznych wakacji oraz zainaugurowali coroczną akcję „Bezpieczna droga do szkoły”, związaną z nadchodzącym nowym rokiem szkolnym.
KGP -
Odsłonięcie tablicy upamiętniającej gdańskich portowców
W Gdańsku przy ul. Zamkniętej 18 odsłonięto dziś tablicę upamiętniającą gdańskich portowców. Współorganizatorem uroczystości był Instytut Pamięci Narodowej. Wiązankę kwiatów pod tablicą złożył Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku.
KWP w Gdańsku -
Policjantka odnalazła zaginionego psa. Zwierzę wróciło do swojego opiekuna.
Policjantka Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku podczas wspólnej służby ze strażniczką gminną odnalazła zaginionego psa. Właścicielka, szukając pomocy w odnalezieniu, napisała post na facebook-u. Zwierzę całe i zdrowe wróciło do swojego opiekuna.
Słupsk -
Zaniedbane psy otrzymają opiekę, dzięki interwencji dzielnicowych
Bytowscy dzielnicowi uratowali skrajnie zaniedbane psy, które trzymane były w fatalnych warunkach. Mundurowi wspólnie z pracownikami GOPS-u w Parchowie i fundacją Animals odebrali zwierzęta właścicielowi i przekazali do schroniska, gdzie udzielona zostanie im opieka. 49-letni mężczyzna odpowie za znęcanie się nad zwierzętami.
Bytów -
Pijany kierowca z dożywotnim zakazem potrącił rowerzystę.
Policjanci ze starogardzkiej drogówki interweniowali wobec kierowcy forda, który usiadł za kierownicą, mając w swoim organizmie ponad 2 promile alkoholu. Kierujący w takim stanie 65-latek, nie ustąpił pierwszeństwa rowerzyście, doprowadzając w ten sposób do zdarzenia drogowego. Dodatkowo okazało się, że nietrzeźwy mieszkaniec Starogardu Gdańskiego ma dożywotni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
Starogard Gdański -
Okradł parę śpiącą na plaży, został zatrzymany i usłyszał zarzuty
Kryminalni ze Śródmieścia zatrzymali 38-latka z Krakowa, który okradł kobietę i mężczyznę śpiących na plaży i zabrał im plecak, w którym były między innymi portfel, pieniądze, dokumenty, tablet czy biżuteria warte ponad 4 tysiące złotych. Policjanci odzyskali ukradziony bagaż wraz z częścią jego zawartości. Wczoraj podejrzany usłyszał zarzuty w tej sprawie. Grozi mu do 5 lat więzienia.
Gdańsk -
Uwaga na nową metodę oszustów. Dwie seniorki straciły prawie 100 tys. zł.
Pobyt w szpitalu, diagnostyka oraz leczenie pacjenta chorego na Covid-19 jest bezpłatne. Jeżeli zadzwoni osoba, która twierdzi, że musisz zapłacić za leczenie najbliższych, to jak najszybciej zakończ rozmowę i zadzwoń pod numer 112. Wczoraj dwie gdańszczanki straciły w podobny sposób prawie 100 tys. zł.
Gdańsk