Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
POLICJANCI NA FESTYNIE RODZINNYM W ZOO
W sobotę w gdańskim ogrodzie zoologicznym odbył się festyn rodzinny „Bezpieczna droga do szkoły”, zorganizowany przez gdańskich policjantów, związki zawodowe KMP Gdańsk oraz Radio Plus.
Dodano: 03.09.2011 GDAŃSK -
NA „GAZIE” PROSTO W SŁUP REKLAMOWY
Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej odpowie mieszkanka Sopotu. Kobieta mając ponad 2, 5 promila alkoholu w organizmie wsiadła za kierownicę bmw. Kobieta jadąc ulicą Sobieskiego i skręcając w 3 Maja straciła panowanie nad autem i uderzyła w słup reklamowy i w znaki drogowe. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 03.09.2011 SOPOT -
ZOSTAŁ POBITY I STRACIŁ PORTFEL, A POLICJANCI ZATRZYMALI NAPASTNIKÓW
Aż 12 lat więzienia to kara jaka grozi 21-letniemu mężczyźnie, który został zatrzymany przez starogardzką policję za popełnienie rozboju.Pijany mężczyzna najpierw obezwładnił swoją ofiarę, a następnie zrabował portfel. Przestępca wpadł na gorącym uczynku. Niebawem śledczy przedstawią w tej sprawie zarzuty.
Dodano: 03.09.2011 STAROGARD GDAŃSKI