Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
SKRADZIONYM AUTEM KIEROWAŁ PO PIJANEMU
W minioną sobotę chojniccy policjanci zatrzymali w bezpośrednim pościgu 19-letniego mężczyznę, który ukradł auto i kierował nim po pijanemu. Nie były to jedyne przewinienia, których dopuścił się tego dnia młody mieszkaniec Chojnic. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 24.04.2010 CHOJNICE -
SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ I UCIEKŁ
19-latek kierował autem mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Spowodował kolizję i uciekł. Policjanci zatrzymali go w miejscu jego zamieszkania. Teraz odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 24.04.2010 CZŁUCHÓW -
WYPADEK DROGOWY
W ubiegły weekend w miejscowości Jagatowo doszło do wypadku drogowego, w którym ranne zostały dwie osoby. Kierujący skodą octavią zjechał na pas ruchu przeciwnego i uderzył w drzewo. Następnie siłą odrzutu uderzył w volkswagena caddy. Kierowca i pasażer skody trafili do szpitala. Kierowcy obu aut byli trzeźwi. Policja bada przyczyny wypadku.
Dodano: 24.04.2010 PRUSZCZ GDAŃSKI -
PROWADZIŁ POMIMO ZAKAZU
Na krajowej 1 zatrzymano kierowcę daewoo matiza, który miał aktualny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Za jego złamanie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 24.04.2010 PRUSZCZ GDAŃSKI -
POLICJA NA TARGACH PRACY
W minioną sobotę policjanci ze Starogardu Gdańskiego kolejny raz uczestniczyli w Targach Pracy zorganizowanych na terenie hali sportowej przy Zespole Szkół Ekonomicznych przez Powiatowy Urząd Pracy. Zamierzeniem tego przedsięwzięcia było zgromadzenie jak największej ilości firm i zakładów w jednym miejscu, co pozwoliło osobom poszukującym zatrudnienia w krótkim czasie zapoznać się z ofertami pracy z całego powiatu.
Dodano: 24.04.2010 STAROGARD GDAŃSKI