Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
PIJANY KIEROWCA UDERZYŁ W BARIERKI, SYGNALIZATOR I OGRODZENIE
Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło w niedzielę nad ranem na ul. De Gaulle’a w Malborku. Kierowca samochodu dostawczego uszkodził barierki ochronne, uderzył w sygnalizator świetlny i wjechał w ogrodzenie. Jak się okazało po badaniu - był nietrzeźwy. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 28.10.2012 MALBORK -
DWA WYPADKI – TRZY OSOBY RANNE POLICJANCI APELUJĄ O OSTROŻNOŚĆ NA DROGACH !
Policjanci apelują do kierowców o rozważną i ostrożną jazdę. Wczoraj w powiecie człuchowskim doszło do dwóch wypadków drogowych, w których ranne zostały trzy osoby. Jednego z kierowców pogotowie lotnicze zabrało do szpitala w Bydgoszczy. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tych zdarzeń.
Dodano: 28.10.2012 CZŁUCHÓW -
KRADŁ UŻYWAJĄC OBCINACZA DO ZWIERZĘCYCH PAZURÓW
Wczoraj policjanci zatrzymali 22-latka, który w jednym ze sklepów na terenie Tczewa kradł sprzęt elektroniczny używając do tego obcinaczy do zwierzęcych pazurów. Teraz mężczyzna usłyszy zarzuty. Za kradzież grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.
Dodano: 28.10.2012 TCZEW -
CZYSTA GRA - POLICJANCI WRĘCZYLI NAGRODY GIMNAZJALISTOM
Policjanci ze słupska podsumowali i zakończyli tegoroczną edycję programu prewencyjnego „czysta gra”. Nagrody laureatom wręczyli komendant II Komisariatu Policji w Słupsku kom. Paweł Molis oraz Robert Czyż ze stowarzyszenia bezpieczny region słupski.
Dodano: 28.10.2012 SŁUPSK