Bytowscy policjanci zabezpieczyli prawie kilogram narkotyków - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Bytowscy policjanci zabezpieczyli prawie kilogram narkotyków

Data publikacji 10.05.2021

Policjanci z bytowskiej komendy zabezpieczyli w czwartek ponad 800 gramów marihuany i amfetaminy. W związku z posiadaniem znacznej ilości narkotyków zatrzymany został 29-letni mieszkaniec gminy Bytów. W trakcie przeszukania, do tego mężczyzny przyszedł 28-latek, który najprawdopodobniej chciał kupić narkotyki. Policjanci znaleźli przy nim amfetaminę. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi 10 lat pozbawienia wolności.

Dzięki pracy policjantów z  Wydziału Kryminalnego i Dochodzeniowo-Śledczego  bytowskiej komendy na rynek nie trafi ponad 800 gramów marihuany i amfetaminy. W związku z posiadaniem znacznej ilości narkotyków zatrzymany został 29-letni mieszkaniec gminy Bytów. W trakcie przeszukania przez policjantów, do domu mężczyzny przyszedł 28-latek, który jak ustalili śledczy, najprawdopodobniej chciał kupić narkotyki. Śledczy znaleźli przy nim amfetaminę, mieszkaniec powiatu bytowskiego został zatrzymany.

 Mundurowi przesłuchali już mężczyzn, którzy w najbliższym czasie za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Są to już kolejne zabezpieczone środki odurzające i psychotropowe, które dzięki pracy bytowskich policjantów nie trafią w ręce osób nieświadomych zagrożenia wynikającego z zażywania narkotyków.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.