Zatrzymany 32-latek odpowie za kradzieże z aptek - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Zatrzymany 32-latek odpowie za kradzieże z aptek

Data publikacji 08.04.2021

Policjanci zatrzymali 32-latka, podejrzanego o kradzieże. Mundurowi ustalili, że sprawca wchodził do aptek na terenie miasta i wykorzystując nieuwagę personelu, kradł artykuły farmaceutyczne i wyroby medyczne. Według ustaleń mundurowych zatrzymany mężczyzna sprzedawał skradziony towar po okazyjnych cenach przypadkowym osobom. Wczoraj śledczy przedstawili bezdomnemu mężczyźnie zarzuty dotyczące kradzieży. 32-latek za te przestępstwa odpowie w recydywie. Grozi mu 7,5 roku pozbawienia wolności.

7 kwietnia br. tczewscy kryminalni ustalili, że od początku tego roku w aptekach na terenie miasta dochodziło do kradzieży. Policjanci zajmujący się tymi sprawami ustalili, że ten sam sprawca wchodził do sklepów z lekami i wykorzystując nieuwagę personelu, kradł artykuły farmaceutyczne i wyroby medyczne. Jak ustalili funkcjonariusze w wyniku przestępczej działalności sprawcy powstały straty na kwotę blisko 15 tys. zł.

Kryminalni tczewskiej jednostki wytypowali i zatrzymali podejrzewanego mężczyznę, którym okazał się bezdomny 32-letni mężczyzna. Stróże prawa ustalili, że sprawca sprzedawał ukradziony towar przypadkowym osobom, po okazyjnej cenie.

Wczoraj śledczy przesłuchali mężczyznę, któremu przedstawili zarzuty dotyczące kradzieży. Okazało się, że 32-latek był już karany za podobne przestępstwa, dlatego za te czyny odpowie w warunkach recydywy, dlatego grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

  • kajdanki