Wiadomości

Tymczasowy areszt dla kobiety podejrzanej o zabójstwo 43-letniego mężczyzny

Data publikacji 16.03.2021

Policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o zabójstwo 43-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w jednym z mieszkań na terenie Lęborka, gdzie podczas libacji alkoholowej 45-latka najprawdopodobniej raniła swojego konkubenta. Obrażenia, jakich doznał mężczyzna, okazały się śmiertelne. Zatrzymana kobieta usłyszała już zarzuty zabójstwa, a sąd przychylił się do wniosku śledczych o jej tymczasowe aresztowanie. Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

W minioną sobotę po godzinie 11:00 dyżurny policji został powiadomiony o ujawnieniu w jednym z mieszkań na terenie Lęborka zwłok 43-letniego mężczyzny. Skierowani tam niezwłocznie policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i zatrzymali do sprawy 45-letnią kobietę, konkubinę denata. Z ustaleń śledczych wynika, że poprzedniej nocy, w trakcie libacji alkoholowej, pomiędzy kobietą a jej konkubentem wywiązała się awantura, podczas której 45-latka najprawdopodobniej raniła mężczyznę. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. W chwili zatrzymania kobieta miała w organizmie ponad dwa promile alkoholu.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, zabezpieczyli na miejscu ślady i dowody. Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie kobiecie zarzutu zabójstwa. Dziś 45-latka została doprowadzona przed oblicze sądu, który zadecydował o jej tymczasowym aresztowaniu.  • policjanci wykonują czynności z kobietą podejrzaną o zabójstwo
  • policjanci wykonują czynności z kobietą podejrzaną o zabójstwo
Powrót na górę strony