Wiadomości

35-latek z zarzutami usiłowania zabójstwa

Data publikacji 16.03.2021

Wczoraj kartuscy kryminalni ustalili miejsce pobytu 35-latka, który został zatrzymany i doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa swojej partnerki. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 25 lat.

W ubiegły piątek dyżurny kartuskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury domowej w Kartuzach. Na miejscu natychmiast pojawił się patrol, jednak 35-letni mężczyzna zdołał uciec. Funkcjonariusze ustalili, że agresor podczas kłótni z partnerką uderzał ją obuchem młotka po głowie. Na miejscu zdarzenia śledczy i technik kryminalistyki wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczyli ślady. Pozostali policjanci zaczęli szukać sprawcy.

Wczoraj kartuscy kryminalni ustalili miejsce pobytu agresywnego mężczyzny i zatrzymali go. 35-latek został przewieziony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 25. Wobec mężczyzny został sporządzony wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztu. O jego losie zadecyduje sąd.

  • policjant pobiera odciski palców
Powrót na górę strony