Wiadomości

Policjanci zatrzymali 37-latka z narkotykami

Data publikacji 19.02.2021

Policjanci z Komisariatu Policji w Gniewie zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który miał narkotyki. Mundurowi podczas kontroli znaleźli w bluzie mężczyzny oraz schowane w samochodzie zakazane środki, które zabezpieczyli. Stróże prawa zabezpieczyli łącznie prawie 13 gramów narkotyków, a badanie narkotestem wykazało, że była to amfetamina. Śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

17 lutego br. o godzinie 1.30 dzielnicowy wraz z kierownikiem ogniwa prewencji z Komisariatu Policji w Gniewie na jednej z ulic w tym mieście zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę audi. Mundurowi w trakcie policyjnych czynności zaczęli podejrzewać, że mężczyzna może mieć narkotyki. Funkcjonariusze, sprawdzając swoje przypuszczenia, wylegitymowali 37-letniego mieszkańca powiatu tczewskiego. Podczas przeszukania samochodu znaleźli w podłokietniku woreczek z narkotykami. Podczas kontroli mężczyzny mundurowi znaleźli w jego bluzie kolejny woreczek z zakazanymi środkami. Funkcjonariusze znalezione narkotyki zabezpieczyli, a przeprowadzone badanie narkotestem wykazało, że jest to amfetamina. Łącznie stróże prawa zabezpieczyli prawie 13 gramów amfetaminy, a zatrzymany 37-letni mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Śledczy przesłuchali już zatrzymanego mieszkańca powiatu tczewskiego, któremu przedstawili zarzut dotyczący posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony