Wiadomości

Pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie / awanse na stanowiskach kierowniczych

Data publikacji 18.02.2021

Dzisiaj Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Andrzej Łapiński uroczyście pożegnał przechodzącego na emeryturę Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie insp. Beatę Perzyńską. Jednocześnie wręczył rozkazy personalne na stanowiska kierownicze – w komendach powiatowych w Wejherowie i Lęborku.

Z uwagi na szczególne warunki obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa - także w komendzie wojewódzkiej obowiązują restrykcje związane z bezpośrednimi kontaktami służbowymi ograniczanymi do minimum.

Już po porannej odprawie nadinsp. Andrzej Łapiński wręczył rozkaz o powierzeniu obowiązków na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lęborku – podinsp. Joannie Kowalik-Kosińskiej, radcy KWP w Gdańsku.

Następnie podczas uroczystości pożegnania Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie powierzył obowiązki na tym stanowisku mł.insp. Ireneuszowi Szmurle, dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Lęborku.

Insp. Beata Perzyńska uroczyście pożegnała się ze sztandarem swojej jednostki i przyjęła podziękowania za wieloletnią służbę wraz z życzeniami wszelkiej pomyślnosci w życiu osobistym, i czasu na rozwijanie swoich pasji. Podziękowania za lata efektywnej współpracy przekazali także obecni na ceremonii: Starosta Wejherowski Pani Gabriela Lisus i Prezydent Miasta Wejherowa Pan Krzysztof Hildebrant.


 

  • awanse
  • awanse
  • awanse
  • awanse
  • awanse