30-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Grozi mu 10 lat więzienia - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

30-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Grozi mu 10 lat więzienia

Data publikacji 21.01.2021

Kryminalni ze Słupska zatrzymali 30-latka związanego z przestępczością narkotykową. Słupszczanin w mieszkaniu ukrywał 95 gramów amfetaminy i 45 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i wkrótce odpowie za przestępstwo. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

W miniony wtorek policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zatrzymali 30-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. Praca operacyjna doprowadziła do ustalenia, że słupszczanin jest związany ze środowiskiem przestępczym. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci znaleźli u niego blisko 100 gramów amfetaminy i 45 gramów marihuany. Narkotyki ukrywane były m.in. w worku po zaprawie budowlanej.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wobec niego zastosowano dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju i poręczenie majątkowe. Wkrótce odpowie za przestępstwo, które zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.