Wiadomości

Dzielnicowi zatrzymali sprawców kradzieży

Data publikacji 20.11.2020

Dzielnicowi zatrzymali sprawców kradzieży perfum z lokalnej drogerii. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu wejherowskiego w wieku 36 i 33 lat, którzy trafili do policyjnego aresztu. Niebawem zostaną przesłuchani i niewykluczone, że usłyszą zarzuty.

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Luzinie pojechali wczoraj po południu w związku z telefonicznym zgłoszeniem dotyczącym kradzieży, do jednego ze sklepów ponieważ, zgodnie z przekazaną informacją, mieli tam być jej sprawcy. Okazało się, że złodzieje wrócili do sklepu, gdzie zostali rozpoznani przez pracowników drogerii. Kradzież została także zarejestrowana na sklepowym monitoringu. Dzielnicowi szybko dotarli na miejsce zgłoszenia i tam zatrzymali 36-latka i 33-latkę. Przyjęte także zostało zawiadomienie o kradzieży mienia. Jak ustalili policjanci, sprawcy dzień wcześniej ukradli kilka flakonów perfum oraz inne przedmioty o wartości prawie 600 zł.

 

Zatrzymani zostali doprowadzeni do wejherowskiej komendy. Niebawem zostaną przesłuchani i niewykluczone, że usłyszą zarzut dotyczący kradzieży. Sprawcy są znani policjantom, z uwagi na wcześniej popełnione przestępstwa. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony