Wiadomości

Od 30 października do 3 listopada należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym

Data publikacji 29.10.2020

Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych i jak w minionych latach należy spodziewać się zmiany w organizacji ruchu. Na gdyńskich drogach pojawi się więcej patroli Policji, których głównym zadaniem będzie zapewnienie bezpiecznego dojazdu i powrotu z miejsc spoczynku bliskich. Od piątku do wtorku należy spodziewać się zmian w organizacji ruchu. Na gdyńskich drogach będzie więcej patroli Policji, które zapewnią wszystkim bezpieczny dojazd i powrót z miejsc spoczynku bliskich. Funkcjonariusze będą kierować ruchem na drogach dojazdowych do cmentarzy, a także czuwać nad bezpieczeństwem i porządkiem publicznym.

ORGANIZACJA RUCHU W REJONIE CMENTARZA WITOMIŃSKIEGO - od piątku 30 października do niedzieli 1 listopada na ul. Witomińskiej będzie obowiązywał jeden kierunek ruchu od skrzyżowania z ulicami Zielną i Bursztynową do skrzyżowania z ul. Warszawską. Od ul. Warszawskiej będą mogły wjechać tylko autobusy komunikacji miejskiej oraz służby miejskie. Podobnie będzie w przypadku wjazdu z ul. Śląskiej w lewo w ul. Warszawską. Przez skrzyżowanie ul. Śląskiej z al. Piłsudskiego w kierunku Chyloni będzie można przejechać tylko poprzez wiadukt przebiegający nad jezdnią. Nie będzie możliwości wyjazdu z ul. Zjazdowej na ul. Witomińską. Na skrzyżowaniu ulic Kieleckiej, Rolniczej, Witomińskiej i Konwaliowej nie będzie można skręcić w lewo z ul. Kieleckiej w ul. Konwaliową, a z ul. Witomińskiej będzie można jechać tylko w prawo, w ul. Rolniczą. Odcinek ul. Witomińskiej pomiędzy główną bramą cmentarza, a ul. Warszawską zostanie objęty zakazem zatrzymywania się.

ORGANIZACJA RUCHU W REJONIE CMENTARZA MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI – od piątku 30 października do wtorku 3 listopada na ul. Miegonia i ul. Muchowskiego będzie obowiązywał jeden kierunek ruchu od ul. Dickmana do ul. Arciszewskich.

ORGANIZACJA RUCHU W REJONIE CMENTARZA PRZY UL. SPOKOJNEJ – od piątku 30 października do poniedziałku 1 listopada obie strony ul. Spokojnej od skrzyżowania z ul. Wielkopolską do drogi dojazdowej do cmentarza zostaną objęte zakazem zatrzymywania. Z ul. Spokojnej będzie można skręcić tylko w prawo, w ul. Wielkopolską. Kierowcy będą mogli skorzystać z parkingu przy ul. Spokojnej za drogą dojazdową do cmentarza.