Zostań pomorskim policjantem – zobacz filmy o służbie w Policji - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Zostań pomorskim policjantem – zobacz filmy o służbie w Policji

Data publikacji 06.10.2020

Wspólnie z redakcją trojmiasto.pl zrealizowaliśmy materiał dot. doboru do służby w Policji oraz o pracy funkcjonariuszy z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Gdańsku. Jeżeli chcesz w przyszłości pracować w laboratorium – zostań pomorskim policjantem, aplikuj do służby już dziś.

Specjalnie dla Was - zainteresowanych służbą w Policji – wspólnie z redakcją trójmiasto.pl realizujemy cykl materiałów dot. pracy policjantów z garnizonu pomorskiego. Pierwszy materiał dotyczył procesu rekrutacyjnego, dziennikarz wcielił się w rolę kandydata do służby i przechodził każdy z etapów postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji. Materiał ten możecie obejrzeć poniżej:Kolejny materiał dotyczył pracy funkcjonariuszy z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Gdańsku. Funkcjonariusze zainscenizowali miejsce zbrodni i pokazali, w jaki sposób zabezpieczają ślady, a następnie je badają. Materiał ten możecie obejrzeć poniżej:Specjalnie dla kandydatów do służby stworzyliśmy również stronę internetową, poradnik dla kandydata,, o tym, jak zostać policjantem. Na stronie dobor.pomorska.policja.gov.pl znajdziecie wszystkie informacje o postępowaniu kwalifikacyjnym, wymaganiach, preferowanym wykształceniu, a nawet informacje jak będzie wyglądał Wasz pobyt w szkole Policji i co ze sobą musicie zabrać na szkolenie. Każde miejsce, które będziecie musieli odwiedzić w trakcie trwającego postępowania jest oznaczone na mapach google.

Służba w Policji to szczególny rodzaj misji, który polega na zapewnieniu bezpieczeństwa społeczeństwu oraz niesieniu pomocy innym. To zawód dla ludzi z pasją. Jesteś zainteresowany? To złóż dokumenty.

Dla zainteresowanych stworzyliśmy interaktywny formularz, który łatwo wypełnicie – w formularzu zawarte są wszelkie niezbędne dokumenty, a treść którą musicie wypełnić jest oznaczona kolorem czerwonym.

Macie jakieś problemy, pytania? Dzwońcie do nas: 607 235 276 lub piszcie: dobor@gd.policja.gov.pl

Przygotowaliśmy dla Was również film instruktażowy obrazujący test sprawności fizycznej do Policji:Dokumenty do pobrania:

Interaktywny formularz dla kandydata do służby w Policji

Każdy z dokumentów oddzielnie można pobrać z naszej strony internetowej:

DOKUMENTY

Więcej informacji na https://dobor.pomorska.policja.gov.pl

oraz na profilach społecznościowych:

Facebook – Zostań pomorskim policjantem
Instagram – Zostań pomorskim policjantem
Twitter -  Pomorska Policja
YouTube – Pomorska Policja