Wiadomości

Policjanci zabezpieczyli prawie 400 gramów narkotyków

Data publikacji 28.05.2020

Bytowscy policjanci zabezpieczyli łącznie blisko 400 gramów amfetaminy i marihuany. W związku ze sprawą zatrzymani zostali dwaj mężczyźni w wieku 36 i 57 lat. Śledczy w trakcie przesłuchania przedstawili im już zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Bytowscy policjanci zdobyli informację, o 36- i 57-latku którzy mogą posiadać narkotyki. Ustalenia te potwierdziły się podczas przeszukań. Mundurowi w trakcie czynności w mieszkaniach mężczyzn na terenie Bytowa znaleźli łącznie blisko 400 gramów amfetaminy i marihuany. Środki te zabezpieczono i przekazano do badań.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy. Noc spędzili w policyjnym areszcie. Śledczy po zebraniu materiału dowodowego przesłuchali mężczyzn i przedstawili im zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Wobec podejrzanych prokurator zastosował dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Wkrótce obaj mieszkańcy Bytowa za swój czyn odpowiedzą przed sądem.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

  • policjant i zatrzymany
Powrót na górę strony