Wiadomości

Bezpiecznie podczas 28. Finału WOŚP

Data publikacji 13.01.2020

Wczoraj odbył się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nad bezpieczeństwem wolontariuszy i wszystkich, którzy wyszli na ulice wesprzeć tą akcję czuwali funkcjonariusze z całego Pomorza. Było spokojnie i bezpiecznie.

Podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dla policjantów najważniejsze było to, by wszystkim, a szczególnie osobom kwestującym, zapewnić bezpieczeństwo. Funkcjonariusze prewencji, ruchu drogowego i kryminalni byli obecni tam gdzie odbywały się zbiórki.

Jeszcze przed wyjściem wolontariuszy na ulice policjanci przypominali im o zasadach bezpieczeństwa podczas kwestowania i numerach alarmowych, na które należy dzwonić w sytuacji zagrożenia. Oprócz tego przez cały dzień funkcjonariusze w patrolach pieszych i zmotoryzowanych czuwali nad bezpieczeństwem wolontariuszy, mieszkańców i gości oraz zabezpieczali imprezy towarzyszące Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, które odbywały się na terenie Pomorza.

nie dopuścili do żadnych incydentów i nie odnotowali incydentów, które mogłyby mieć wpływ na bezpieczeństwo. Było spokojnie i bezpiecznie.

Powrót na górę strony