Wiadomości

Policjanci zabezpieczyli ponad pół kilograma narkotyków i tabletki ecstasy

Data publikacji 13.12.2019

Bytowscy policjanci zabezpieczyli łącznie ponad pół kilograma amfetaminy i marihuany oraz ponad 100 tabletek ecstasy. W związku ze sprawą zatrzymany został 30-letni mężczyzna. Śledczy w trakcie przesłuchania przedstawili mu już zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Bytowscy policjanci zdobyli informację, że 30-letni mieszkaniec powiatu bytowskiego może posiadać narkotyki. Ustalenia te potwierdziły się. Mundurowi w trakcie przeszukania w mieszkaniu 30-latka w okolicach Bytowa znaleźli łącznie ponad pół kilograma amfetaminy, marihuany oraz ponad 100 tabletek ecstasy. Środki zabezpieczono i przekazano do badań.

30-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Śledczy po zebraniu materiału dowodowego przesłuchali mężczyznę i przedstawili mu zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Wobec podejrzanego prokurator zastosował dozór policyjny i poręczenie majątkowe. Wkrótce mieszkaniec Bytowa za swój czyn odpowie przed sądem.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

  • Policjant robi oględziny zabezpieczonych środków
Powrót na górę strony