Wiadomości

Pomorski Dzień Przedsiębiorczości z policjantami

Data publikacji 22.11.2019

Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Malborku wzięli udział w Pomorskim Dniu Przedsiębiorczości organizowanym przez Powiatowy Urząd Pracy w Malborku. Impreza odbyła się na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Malborku. Podczas spotkania funkcjonariusze zachęcali uczestników do wstąpienia w policyjne szeregi. Osoby zainteresowane wstąpieniem do Policji otrzymały wszelkie informacje na temat koniecznych do spełnienia warunków oraz na temat postępowania kwalifikacyjnego do pracy w Policji. Mundurowi przeprowadzili również dla młodzieży warsztaty na temat cyberprzestępczości.

W środę w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Malborku policjanci z malborskiej komendy uczestniczyli w Pomorskim Dniu Przedsiębiorczości IDG organizowanym przez Powiatowy Urząd Pracy w Malborku. Przedsięwzięcie to adresowane było do młodzieży i do wszystkich osób zainteresowanych rozwojem sylwetki zawodowej. Podczas spotkania mundurowi promowali swój atrakcyjny zawód zachęcając uczestników do wstąpienia w szeregi Policji. Stoisko przygotowane przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Malborku cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających.

Policjanci opowiadali o zaletach służby w Policji i specyfice pracy w różnych pionach. Funkcjonariusze odpowiadali na szereg pytań oraz rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby. Zainteresowani służbą w Policji otrzymali informacje dotyczące wymagań, jakie należy spełnić oraz zostali poinformowani o procedurze kwalifikacyjnej, aby móc podjąć służbę w szeregach naszej formacji. Podczas spotkania policjanci przeprowadzili również dla uczestników warsztaty na temat cyberprzestępczości. Funkcjonariusze rozmawiali z młodzieżą na temat zagrożeń jakie czyhają na nich w sieci i jak się przed nimi uchronić.

  • Młodzież stoi przy stoisku policyjnym
  • Młodzież stoi przy stoisku policyjnym
  • Młodzież stoi przy stoisku policyjnym
Powrót na górę strony