Wiadomości

GDYŃSKI POLICJANT ZWYCIĘZCĄ MISTRZOSTW POLSKI POLICJANTÓW W BIEGU NA 10 KILOMETRÓW

Data publikacji 30.08.2018

St. sierż. Arkadiusz Połeć reprezentujący Komendę Miejską Policji w Gdyni zwycięzcą finału Biegu z Policją, który odbył się na trasie wyznaczonej ulicami Góry. Patronat honorowy nad imprezą objęli Komendant Główny Policji oraz Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

Impreza, w której brał udział reprezentant Komendy Miejskiej Policji w Gdyni odbyła się 25 sierpnia 2018 roku na stadionie sportowym w Górze. Na starcie biegu na 10 kilometrów stanęli wszyscy chętni uczestnicy zawodów i walczyli o zwycięstwo w poszczególnych kategoriach. Intensywne opady deszczu nie zniechęciły biegaczy i do wspólnej rywalizacji stanęło ponad 230 zawodników. W trakcie zawodów rozgrywane były również Mistrzostwa Polski Policjantów w biegu na dystansie 10 kilometrów. Patronat honorowy nad biegiem objęli Komendant Główny Policji oraz Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

Do rywalizacji w zawodach stanął również st. sierż. Arkadiusz Poleć (numer startowy 70) reprezentujący Komendę Miejską Policji w Gdyni. Funkcjonariusz na co dzień pełniący służbę w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym komisariatu policji w Gdyni Witominie stanął na najwyższym miejscu podium w biegu o Mistrzostwo Polski Policjantów na dystansie 10 kilometrów. Nasz reprezentant zajął również trzecie miejsce w Klasyfikacji Generalnej Mężczyzn.