Finał Halowej Ligii Służb Mundurowych - zwycięstwo drużyny antyterrorystów z KWP

Data publikacji 12.04.2005

12.04 drużyna z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji KWP w Gdańsku zwyciężyła w turnieju halowej piłki nożnej o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku, który odbył się już po raz drugi.

12.04 drużyna z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji KWP w Gdańsku zwyciężyła w turnieju halowej piłki nożnej o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku, który odbył się już po raz drugi. Rozgrywki w systemie ligowym rozpoczęły się jesienią 2004 r. Wyłoniono w ich trakcie 8 najlepszych drużyn, które rozegrały mecze finałowe w systemie każdy z każdym. W ścisłym finale zagrały pomiędzy sobą drużyny SPAP i wydziału kryminalnego i dochodzeniowo-śledczego KWP. Ubiegłoroczni zwycięzcy - drużyna CBŚ - zajęła 3 m-ce po zwycięskim meczu nad policjantami z wydziału kadr KWP. Tuż za podium znalazła się drużyna ABW, która w rozgrywkach brała udział po raz pierwszy. Zwycięzcy otrzymali puchar z rąk I z-cy komendanta wojewódzkiego insp. Marka Blumczyńskiego. W sumie drużyny podczas trwania halowej ligii rozegrały 150 meczy.