Wiadomości

GDYŃSKI POLICJANT ZAJĄŁ DRUGIE MIEJSCE W XV BIEGU PRZEŁAJOWYM SŁUŻB MUNDUROWYCH

Data publikacji 27.04.2018

W Szkole Policji w Katowicach pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji odbył się Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych. Na starcie stanęło blisko stu dwudziestu biegaczy, reprezentujących służby mundurowe z całego kraju. Drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej zajął st. sierż. Arkadiusz Połeć reprezentujący Komendę Miejską Policji w Gdyni.

Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych na stałe wpisał się w Centralny Kalendarz Imprez Sportowo-Rekreacyjnych Policji. W tym roku do zawodów odbywających się w Szkole Policji w Katowicach zgłosiło się blisko 120 zawodników z całego kraju, a w tym między innymi przedstawiciele Wojska Polskiego, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej, straży miejskich/gminnych, policjanci z jednostek terenowych Policji, kadra oraz słuchacze Szkoły Policji w Katowicach.

Do rywalizacji w zawodach stanął również st. sierż. Arkadiusz Poleć (numer startowy 82) reprezentujący Komendę Miejską Policji w Gdyni. Funkcjonariusz na co dzień pełniący służbę w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym komisariatu policji w Gdyni Witominie uzyskując czas 0:33:01 stanął na drugim miejscu podium. Medale i wyróżnienia zwycięskiej trójce wręczył Zastępca Komendanta Szkoły Policji w Katowicach insp. Jarosław Gałuszka.