Policyjni strzelcy z Pomorza znów najlepsi

Data publikacji 14.09.2004

Już po raz kolejny policjanci-strzelcy z woj. pomorskiego okazali się najlepsi na resortowych zawodach ogólnopolskich.

Już po raz kolejny policjanci-strzelcy z woj. pomorskiego okazali się najlepsi na resortowych zawodach ogólnopolskich. Centralna Spartakiada MSWiA w strzelectwie odbyła się w dniach 10-11 września w Zielonej Górze. W zawodach wzięło udział 16 drużyn reprezentujących służby podległe ministerstwu spraw wewnętrznych. Dwa czołowe miejsca w klasyfikacji drużynowej zajęły obie biorące udział w turnieju reprezentancje policji woj. pomorskiego. Nasi reprezentanci zajęli również czołowe miejsca w klasyfikacji indywidualnej: I miejsce wśród kobiet zajęła nadkom. Izabela Kasprzycka z KWP, a wśród mężczyzn - st.asp. Robert Hanas z KPP Kwidzyn, II miejsce w klasyfikacji mężczyzn zajął podinsp. Tomasz Hertel z KPP Pruszcz Gd., a III miejsca zajęli asp. Marzena Borkowska z KWP i podinsp. Waldemar Rumiński z KPP Kwidzyn.

Policyjni strzelcy z Pomorza niemal z każdych zawodów strzeleckich wracają zwycięsko. W latach 2000-2004 pięć razy zdobywali tytuły drużynowych mistrzów Polski.

Zachęcamy do rozmowy z kierownikiem reprezentacji st.asp. Andrzejem Wohlertem z Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Gdańsku (tel. 32-15-516).