Wiadomości

POLICJANCI Z CHOJNIC ZAJĘLI PIERWSZE MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

Data publikacji 01.10.2015

We wtorek odbyły się rozgrywki piłki nożnej halowej z udziałem chojnickich policjantów. Do wspólnej rywalizacji sportowej stanęli mundurowi z aresztu śledczego, żołnierze z jednostek wojskowych, strażnicy miejscy i gminni oraz policja. Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach.

29 września br. w Hali Sportowej w Chojnicach odbył się turniej piłki halowej z udziałem policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach. W rozgrywkach wzięli udział funkcjonariusze aresztu śledczego, żołnierze z jednostek wojskowych, strażnicy miejscy i gminni oraz policjanci. Parę minut po godzinie 8:00 gwizdek sędziego rozpoczął organizowane po raz szósty rozgrywki w piłkę nożną. Drużyna policji z Chojnic walczyła o miano najlepszego zespołu piłkarskiego. Już w pierwszych minutach padły pierwsze gole. Rywalizacja drużyn była zacięta i wyrównana. Drużyna składająca się z policjantów z Chojnic doszła do samego finału, gdzie z jednostką wojskową z Pruszcza Gdańskiego w regulaminowym czasie zakończyła mecz remisem 1:1. Do wyłonienia zwycięscy potrzebna była dogrywka, gdzie seria rzutów karnych zadecydowała o zwycięstwie drużyny policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach.

Na koniec za trzy pierwsze miejsca zostały wręczone nagrody w postaci pucharów, a za zajęcie I miejsca policjanci otrzymali medale okolicznościowe. Rozgrywkom towarzyszyło wiele wrażeń i emocji sportowych.