PIŁKARZE Z KMP W SŁUPSKU NA TURNIEJU SŁUŻB MUNDUROWYCH

Data publikacji 23.03.2015

Drużyna Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zajęła IV miejsce w turnieju piłki nożnej w ramach rozgrywek „ XXIV- Spartakiady Służb Mundurowych”. Na boisku walczyło 6 reprezentacji. Mecze odbywały się w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Ustce. W turnieju tym o tytuł najlepszych sportowców rywalizują ze sobą przedstawiciele służb mundurowych regionu słupskiego. Od września do maja mundurowi startują w różnych konkurencjach, między innymi w pływaniu, tenisie stołowym, piłce nożnej i siatkówce. Zakończenie tej edycji turnieju zaplanowano na maj 2015. Wtedy okaże się kto zdobył najwięcej punktów w rocznej rywalizacji mundurowych

Drużyna Komendy Miejskiej Policji w Słupsku od czwartku walczyła o miano najlepszego zespołu piłkarskiego w ramach XXIV Spartakiady Służb Mundurowych Garnizonu Słupskiego. Tegoroczna konkurencja okazała się zbyt mocna. Policjanci przegrali jedynie jeden mecz, jednak w ogólnej klasyfikacji zajęli 4 miejsce.

Piłkarze z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku mają na swoim koncie liczne sukcesy sportowe na wielu turniejach mundurowych i cywilnych. W ubiegłym roku rozegrali turniej w ramach IPA, na którym wśród 20 drużyn zdobyli 5 –bardzo wysokie miejsce. W kwietniu 2013 roku drużyna ze Słupska uczestniczyła w Mistrzostwach woj. pomorskiego w Halowej Piłce Nożnej. Wtedy w zawodach rozgrywanych pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku słupszczanie zajęli II miejsce. Miejsce to tym bardziej cieszy gdyż drużyna z KMP Słupsk podczas tych zawodów rywalizowała z utytułowanymi medalistami służb mundurowych.