MISTRZOSTWA POLICJI W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Data publikacji 10.04.2013

Sekcja Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Gdańsku po raz kolejny zorganizowała Mistrzostwa Policjantów Woj. Pomorskiego w Halowej Piłce Nożnej. Po zaciętych rozgrywkach zwyciężył zespół składający się z funkcjonariuszy SPAP-u.

Sekcja Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Gdańsku po raz kolejny zorganizowała Mistrzostwa Policjantów Woj. Pomorskiego w Halowej Piłce Nożnej.Po zaciętych rozgrywkach zwyciężył zespół składający się z funkcjonariuszy SPAP-u.

Turniej mundurowych w Halowej Piłce Nożnej odbył się 14 i 21 marca br., a zawodnicy rywalizowali w grupach, z których do finału kwalifikowały się po 4 zespoły. 10 kwietnia w turnieju finałowym wyłoniono zwycięzców – po raz kolejny, po emocjonujących meczach, wygrał zespół SPAP-u . Kolejne miejsca zajęli policjanci z KMP w Słupsku i KWP w Gdańsku.

W całym turnieju startowało 12 zespołów reprezentujących komendy miejskie i powiatowe naszego województwa, łącznie około 120 funkcjonariuszy.