POLICJANTKA Z GDYNI MISTRZYNIĄ PŁYWANIA

Data publikacji 24.11.2012

St.sierż. Iwona Panas z KP Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana reprezentowała pomorski garnizon na Otwartych Mistrzostwach Służb Mundurowych w Pływaniu organizowanych w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Zdobyła zaszczytne srebro i brąz na różnych dystansach.

24 listopada br. w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych w Pływaniu. W zawodach wzięło udział 140 zawodników z 35 jednostek z całej Polski, m.in. ze służby więziennej, straży pożarnej i granicznej.

W rywalizacji z mundurowymi z innych służb wzięło udział 59 policjantów (41 mężczyzn i 18 kobiet).
Łącznie wręczono 193 medale, 13 pucharów i 206 dyplomów.

St.sierż. Iwona Panas zajęła dwa miejsca na podium: II miejsce na dystansie 50 metrów stylem dowolnym  i III miejsce na dystansie 200 metrów stylem dowolnym. Była czwarta na 100 metrach stylem dowolnym.

Policjantka z gdyńskiego komisariatu regularnie startuje w zawodach pływackich i zdobywa miejsca na podium. W kwietniu br. na Mistrzostwach Policji i Innych Służb Mundurowych w Pływaniu organizowanych w Radomiu zdobyła dwa złote medale.