POLICJANCI I URZĘDNICY ZAGRALI O PUCHAR

Data publikacji 24.05.2012

Wynikiem 5:1 zakończył się wczoraj mecz towarzyski, który rozegrali policjanci z Sopotu z przedstawicielami Urzędu Miasta. Mecz był pierwszą z cyklu imprez sportowych organizowanych w Sopocie, na które zapraszani są przedstawiciele instytucji pracujących na rzecz szeroko pojętej pomocy mieszkańcom.

Wczoraj o godzinie 14:30 na boisku piłkarskim MOSiR rozpoczął się mecz towarzyski pomiędzy reprezentacjami Komendy Miejskiej Policji w Sopocie oraz Urzędu Miasta Sopot. Spotkanie w trakcie którego obie drużyny walczyły o „Puchar Pomagaczy” rozegrany został w ramach cyklu imprez sportowych organizowanych w Sopocie.

Gra była bardzo zacięta i nikt z zawodników nie oszczędzał sił. Pierwszą bramkę zdobyli policjanci jednak tuż przed przerwą urzędnikom udało się wyrównać. Po przerwie mecz był równie emocjonujący. Widać było pełne zaangażowanie i wolę walki. Mecz poprowadził licencjonowany sędzia, który czuwał, aby zawodnicy przestrzegali wszelkich zasad i grali „fair play” co było wyrazem postawy reprezentowanej na boisku, gdzie celem nadrzędnym była dobra zabawa.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5 : 1 dla policjantów.

Zwycięskiej drużynie został wręczony puchar, a wszyscy gracze złożyli podpisy na symbolicznej piłce, która zostanie przekazana na ręce 11-letniego Kamila z Domu Dziecka w Sopocie, który wraz ze swoimi kolegami i koleżankami gorąco kibicował podczas spotkania.