Strona używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Wiadomości

Gdańsk - Odkręcony gaz

Data publikacji 26.01.2003

26.01 wieczorem policjanci zatrzymali 45-letniego gdańszczanina, który w piwnicy budynku, w którym mieszka przy ul. Hallera, odkręcił kurek gazu, a następnie podpalił zapalniczką wydobywający się gaz.

26.01 wieczorem policjanci zatrzymali 45-letniego gdańszczanina, który w piwnicy budynku, w którym mieszka przy ul. Hallera, odkręcił kurek gazu, a następnie podpalił zapalniczką wydobywający się gaz. Na szczęście nie doszło do wybuchu. Wezwane na miejsce pogotowie gazowe zabezpieczyło zawór gazowy, a policjanci zatrzymali 45-latka, który, jak się okazało, jest chory psychicznie, w związku z czym odwieziono go do szpitala psychiatrycznego.

Szczegóły - Marta Grzegorowska.

Powrót na górę strony