Wiadomości

Pani Kasia pracuje w Posterunku Policji w Czarnem, jej pasją jest bieganie.

Data publikacji 23.05.2024

W Komendzie Powiatowej Policji w Człuchowie i podległych posterunkach pracuje 25 pracowników cywilnych, to ludzie pełni pasji i zaangażowania w codzienne wyzwania, bez których trudno sobie wyobrazić sprawne i skuteczne funkcjonowanie Policji. Jednym z nich jest Katarzyna Kurzawińska – Jabłońska z Czarnego, na co dzień jest sekretarką w Posterunku Policji w Czarnem, w czasie wolnym trenuje bieganie, od 6 lat uczestniczy w maratonach, półmaratonach, biegach ulicznych i biegach służb mundurowych. Pani Katarzyna planuje w przyszłym roku przebiec ultramaraton, dodatkowo pasjonuje się yogą i morsowaniem. Życzymy jej wytrwałości i powodzenia w dążeniu do sukcesów.

Katarzyna Kurzawińska - Jabłońska zawsze wspierała męża w jego pasji, jaką jest bieganie, 6 lat temu jednak postanowiła sama spróbować swoich sił, na początek w półmaratonie. Wtedy złapała bakcyla na bieganie i od tego czasu biega regularnie w maratonach, półmaratonach i różnego rodzaju biegach ulicznych w całej Polsce. W zeszłym roku we wrześniu ukończyła maraton w Warszawie, ostatnio ukończyła maraton w Dębnie i Krakowie. Zdobyła Koronę Polskich Półmaratonów, a do Korony Maratonów Polskich brakuje jej tylko maratonu w Poznaniu, a ten jest we wrześniu w tym roku. Marzeniem Pani Kasi i celem na przyszły rok jest wystartowanie i ukończenie ultramaratonu. Dodatkowo Pani Kasia, pasjonuje się yogą i morsuje.

Katarzyna Kurzawińska –Jabłońska od 2000 roku pracuje w Posterunku Policji w Czarnem, życzymy jej wszyscy samych sukcesów w tym wspaniałym i wymagającym sporcie, jakim jest bieganie, a także wytrwałości w dążeniu do pokonywania nowych wyzwań w ultramaratonach.

W Komendzie Powiatowej Policji w Człuchowie i podległych posterunkach pracuje 25 pracowników cywilnych, to ludzie pełni pasji i zaangażowania w codzienne wyzwania, bez których trudno sobie wyobrazić sprawne i skuteczne funkcjonowanie Policji.

  • na zdjęciach kobieta w sportowym stroju
  • na zdjęciach kobieta w sportowym stroju
  • na zdjęciach kobieta w sportowym stroju
  • na zdjęciach kobieta w sportowym stroju
  • na zdjęciach kobieta w sportowym stroju
  • na zdjęciach kobieta w sportowym stroju
Powrót na górę strony