Wiadomości

Na wieczną służbę odszedł nasz kolega sierż.szt. Konrad Żelazko

Data publikacji 20.05.2024

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że po ciężkiej walce z chorobą zmarł nasz kolega sierż.szt. Konrad Żelazko- policjant Komisariatu Policji I w Gdańsku. Miał zaledwie 43 lata. Był zaangażowanym, pełnym pasji policjantem i życzliwym człowiekiem. Kierownictwo Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku oraz koledzy i koleżanki funkcjonariusza łączą się w bólu z pogrążonymi w żałobie bliskimi.

Sierżant sztabowy Konrad Żelazko w szeregi Policji wstąpił w 2015 roku. Służbę rozpoczął w Oddziale Prewencji Policji w Gdańsku. Następnie przez kilka lat związany był ze służbą w Ogniwie Patrolowo -Interwencyjnym Komisariatu Policji V w Gdańsku. Od 2021 roku pełnił służbę jako dzielnicowy w Komisariacie Policji I w Gdańsku, a od grudnia 2022 roku został asystentem w Wydziale Prewencji Komisariatu Policji I w Gdańsku.
Konrad dał się poznać jako człowiek życzliwy i uśmiechnięty. Był także wspaniałym towarzyszem w codziennej służbie, na którego zawsze można było liczyć. Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną zmarłego, składając wyrazy głębokiego współczucia.
Cześć Jego pamięci!

Msza święta żałobna odbędzie się 23 maja o godzinie 12:00 w Kościele pw. Św. Jana Pawła II ul. Jana Michonia 2 w Gdańsku.

  • sierżant sztabowy Konrad Żelazko
  • klepsydra
Powrót na górę strony