Wiadomości

Kolejny raz zapełniliśmy niebieskie serce nakrętkami

Data publikacji 20.05.2024

Nasze niebieskie metalowe serce, stojące nieopodal wejścia do bytowskiej komendy ponownie zostało po brzegi zapełnione. Tym razem kilogramy plastikowych nakrętek trafiły do Kuby Jankowskiego, który wraz z rodzicami przyjechał po ich odbiór. Pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na dalsze leczenie chłopca. Zachęcamy do przyłączenia się w akcję zapełniania niebieskiego serca nakrętkami. Każdy plastikowy korek się liczy!

Ponownie opróżniliśmy nasze niebieskie metalowe serce na nakrętki. Bytowscy funkcjonariusze na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Bytowie, mł. insp. Jackiem Kowalskim przekazali całą zawartość Kubie Jankowskiemu. Oprócz nakrętek chłopiec dodatkowo otrzymał od policjantów kilka drobnych upominków. Dzięki m.in. sprzedaży nakrętek Kuba może kontynuować swoją rehabilitację. W jaki sposób można wesprzeć chłopca opisane jest na jego stronie: https://www.facebook.com/postawmykubenanogi

Zachęcamy wszystkich do włączenia się wspólnie z nami do kolejnego zapełnienia serca. Metalowy pojemnik stojący przed budynkiem naszej komendy jest ogólnodostępny i każdy może przyjść i w ten sposób pomóc potrzebującym. Należy pamiętać, że wrzucać do niego należy wyłącznie wszelkie plastikowe nakrętki niezależnie od ich koloru czy kształtu. Każdy korek się liczy! Dziękujemy za pomoc w zbiórce i prosimy o więcej.

  • Policjanci podczas przekazania plastikowych nakrętek
  • Policjanci podczas przekazania plastikowych nakrętek
  • Policjanci podczas przekazania plastikowych nakrętek
Powrót na górę strony