Wiadomości

"Dzięki Wam czuję się bezpieczniej" - podziękowanie dla policjantów ruchu drogowego za profesjonalizm i wsparcie

Data publikacji 16.05.2024

„Ich szybka reakcja, spokojne podejście oraz troskliwa postawa naprawdę mnie uspokoiły i pomogły przejść przez ten niezwykle stresujący dla mnie czas” - to fragment podziękowań dla policjantów ruchu drogowego, jakie wpłynęły do gdańskiej komendy od jednej z mieszkanek Gdańska.

Czasami sytuacje, które wydają nam się zupełnie naturalne i zwykłe, w odczuciu innych mogą być czymś wyjątkowym. Policjanci służą pomocą zawsze, gdy tylko mogą. Nie oczekują za to specjalnych podziękowań, bo wiedzą, że na tym polega ich służba. Co nie znaczy, że słowa wdzięczności, jakie do nich trafiają, nie robią na nich wrażenia. Szczególnie, gdy są to takie podziękowania jak te napisane przez jedną z mieszkanek Gdańska. Kobieta w swoim liście doceniła profesjonalizm asp.szt. Wojciecha Zarzyckiego i sierż. Marcina Beratza z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. 6 maja funkcjonariusze zostali skierowani na miejsce kolizji drogowej, której gdańszczanka była uczestnikiem. Do zdarzenia doszło pomiędzy dwoma pojazdami osobowymi na al. Jana Pawła II. Na szczęście żaden z kierujących nie odniósł obrażeń, jednak jak można przypuszczać, sama kolizja była stresującą sytuacją dla osób, które w niej uczestniczyły. Kobieta podziękowała policjantom ruchu drogowego między innymi za wsparcie, szybką reakcję, spokojne podejście oraz troskliwą postawę, kończąc swój list tymi słowami ” Raz jeszcze serdecznie dziękuję za waszą służbę i poświecenie, które codziennie okazujecie, chroniąc nas. Dzięki Wam czuję się bezpieczniej”.


Cieszymy się, gdy praca policjantów spotka się z uznaniem osób, wobec których wykonujemy swoje codzienne czynności. Te miłe słowa doceniające aktywność i zaangażowanie funkcjonariuszy z pewnością są dla nich cenną nagrodą za wzorową postawę i zarazem motywacją do dalszej służby.

  • podziękowania dla policjantów ruchu drogowego
Powrót na górę strony