Wiadomości

Szedł w klapkach zasadzić konopie indyjskie nad jeziorem, a po drodze spotkał dzielnicowych

Data publikacji 29.04.2024

Wędrując w klapkach w stronę jeziora z torbą na zakupy i plecakiem na ramieniu spotkał dzielnicowych przekazując im, że idzie łowić ryby. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nie miał wędki. Miał jednak przy sobie sadzonki konopi indyjskich, a w kieszeni przygotowany do wypalenia susz marihuany. Chciał znaleźć ustronne miejsce, wsadzić rośliny i posiadać własną małą uprawę nad jeziorem. Niedoszły „ogrodnik” został zatrzymany i grozi mu do 3 lat więzienia.

Wczoraj popołudniu patrolujący Rzepnicę dzielnicowi spotkali mężczyznę, który w klapkach i bagażami szedł w stronę jeziora. Podczas rozmowy z policjantami 37-latek przekazał, że idzie łowić ryby. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nie miał wędki... Po chwili rozmowy z mężczyzną wyszło na jaw, że w torbie na zakupy miał sadzonki konopi indyjskich i zawinięty susz marihuany.

Mieszkaniec Bytowa przekazał policjantom, że właśnie szedł nad jezioro, ponieważ w ustronnym miejscu chciał posadzić rośliny, by je hodować i założyć własną małą uprawę marihuany. 37- latek został zatrzymany i przewieziony do jednostki. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony