Wiadomości

Chciał wejść przez balkon, a skończył za kratami. Poszukiwany czterema listami gończymi zatrzymany przez kwidzyńskich policjantów.

Data publikacji 24.04.2024

Poszukiwany czterema listami gończymi 29-letni mieszkaniec Kwidzyna został zatrzymany przez kwidzyńskich policjantów. Przed i w trakcie zatrzymania popełnił kolejne przestępstwa, za które odpowie przed Sądem.

W nocy dyżurny kwidzyńskiej Komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który próbuje dostać się do mieszkania przez balkon, pomimo sądowego zakazu zbliżania się do rodziny. Policjanci na miejscu interwencji nie zastali mężczyzny, ale po dokładnym sprawdzeniu pobliskiego terenu zauważyli go schowanego w krzakach pod balkonem innego budynku.

29-letni mieszkaniec Kwidzyna, został zatrzymany. Policjanci sprawdzili jego dane w policyjnych systemach. W wyniku sprawdzenia okazało się, że 29- latek jest poszukiwany aż czterema listami gończymi za znęcanie się nad rodziną i groźby.

Ponadto mężczyzna znieważył interweniujących policjantów.

Agresywny mężczyzna, najbliższe  dwa lata mężczyzna spędzi za kratkami, a kwidzyńscy śledczy przedstawią mu zarzuty znieważenia funkcjonariuszy i złamania sądowego zakazu zbliżania się do rodziny.

Powrót na górę strony