Wiadomości

25-latka trafiła do aresztu za udział w obrocie znaczną ilością narkotyków

Data publikacji 22.04.2024

W piątek kryminalni z Chwarzna zatrzymali 25-letnią mieszkankę Gdyni, którą podejrzewali o posiadanie narkotyków. Okazało się, że kobieta brała udział w obrocie znaczną ilością środków odurzających, za co grozi jej do 12 lat pozbawienia wolności. Śledczy zabezpieczyli w mieszkaniu 25-latki ponad 260 gramów narkotyków. Wczoraj na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec zatrzymanej tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Policjanci z Chwarzna zajmujący się przestępczością narkotykową ustalili, że jedna z mieszkanek Gdyni może mieć narkotyki. Funkcjonariusze podczas swojej pracy ustalili adres kobiety i pojechali tam aby to sprawdzić. W trakcie przeszukania mieszkania 25-latki policjanci znaleźli i zabezpieczyli  ponad 253 gramów marihuany, kilka gramów kokainy i haszyszu. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli trzy wagi elektroniczne, zgrzewarkę, liczne opakowania, woreczki foliowe, telefon oraz 12250 zł na poczet przyszłych kar. Kryminalni zatrzymali kobietę, a po wykonanych czynnościach osadzili ją w policyjnej celi.

Wczoraj na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec 25-latki tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Za udział w obrocie znaczną ilością narkotyków grozi jej kara pozbawienia wolności do 12 lat.

  • zabezpieczone narkotyki
Powrót na górę strony