Wiadomości

Nietrzeźwa 40-latka zatrzymana do kontroli drogowej w Orłowie. Miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie

Data publikacji 11.04.2024

10 kwietnia policjanci nowodworskiej drogówki przeprowadzali działania „Trzeźwość”. Już po godzinie 7:00 w miejscowości Orłowo zatrzymali do kontroli drogowej 40-latkę kierującą samochodem marki Opel, u której stwierdzono ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci przeprowadzają regularnie kontrole trzeźwości kierujących. Niestety, pomimo licznych apeli, wciąż nie brakuje kierowców, którzy decydują się na jazdę pod wpływem alkoholu.
Policjanci z nowodworskiej drogówki 10 kwietnia od godzin porannych przeprowadzali działania „Trzeźwość ”. Niestety wśród nich znalazło się trzech, którzy prowadzili swoje pojazdy w stanie nietrzeźwości. Już po godzinie 7:00 w miejscowości Orłowo mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej 40-letnią kierującą pojazdem marki Opel. Policjanci podczas kontroli wyczuli od kierującej alkohol. Jak się okazało, badanie alkomatem wykazało u niej ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.  Kobieta tłumaczyła się, że jechała tylko po chleb. Mundurowi uniemożliwili kobiecie dalszą jazdę i zatrzymali jej prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości kierująca odpowie przed sądem.

Powrót na górę strony