Wiadomości

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do baru. Mężczyzna w trakcie włamania na moment "zgubił" swoje spodnie, co uwiecznił monitoring.

Data publikacji 12.03.2024

Policjanci z Kwidzyna zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do baru. Do zdarzenia doszło 7 marca 2024 roku. Wtedy to 34-latek przez małe okienko włamał się do baru, gubiąc przy okazji spodnie, skąd ukradł gotówkę w kwocie 1000 złotych. Zaraz po zdarzeniu kryminalni zabezpieczyli monitoring i wytypowali sprawcę, który został zatrzymany w poniedziałek.

W miniony czwartek do policjantów z Kwidzyna zgłosił się właściciel baru i powiadomił o włamaniu do jego lokalu. Po wybiciu małego okienka służącego do wydawania jedzenia, sprawca wcisnął się do środka lokalu, gubiąc przy okazji spodnie. Całe to zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu. Po wejściu do środka lokalu sprawca w nocy 7 marca 2024 roku ukradł pieniądze w kwocie około 1000 złotych.

Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie od pokrzywdzonego i zabezpieczyli zapis monitoringu. Analizując to nagranie, na którym widoczna była również jego twarz od razu rozpoznali sprawcę. Był to dobrze im znany 34-letni mężczyzna, który nie ma stałego miejsca pobytu i który był już wcześniej zatrzymywany do innych spraw.

Wczoraj patrolowcy z Kwidzyna zatrzymali na terenie gminy Sadlinki poszukiwanego 34-latka i przewieźli go do komendy powiatowej. Na podstawie zebranych dowodów usłyszał on dzisiaj zarzut kradzieży z włamaniem i za to przestępstwo wkrótce odpowie przed sądem.

Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

  • zatrzymany sprawca kradzieży z włamaniem do baru
  • zatrzymany sprawca kradzieży z włamaniem do baru
  • zatrzymany sprawca kradzieży z włamaniem do baru
Powrót na górę strony