Wiadomości

Policjanci w wyjątkowej zbiórce dla zwierząt

Data publikacji 13.02.2024

Policjantki z gdyńskiej komendy wspólnie ze studentami z Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni aktywnie zaangażowali się w akcję pomocy bezdomnym czworonogom. Podczas zbiórki dla zwierząt policjanci zgromadzili karmę, koce, kołdry, maskotki, smycze, obroże oraz inne akcesoria, które trafiły do „Ciapkowa" przy ul. Małokackiej.

Policjanci z Gdyni cyklicznie organizują zbiórki darów dla zwierząt z gdyńskiego schroniska. Inicjatywa została zapoczątkowana kilka lat wcześniej w okresie świątecznym, aby każda osoba dobrego serca pomogła przetrwać czworonogom w warunkach zimowych.

Tym razem zbiórkę zorganizowano wspólnie ze studentami z Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, z którymi policjanci współpracują już od kilku lat. Policjanci ze studentami zbierali karmę, koce, kołdry, maskotki, smycze, obroże oraz inne niezbędne akcesoria i środki pomocy dla bezdomnych zwierząt. Dary zostały przekazane do gdyńskiego schroniska „Ciapkowo” przy ul. Małokackiej.

Pracownicy schroniska imieniu czworonogów złożyli policjantom serdeczne podziękowania. Po raz kolejny zorganizowana akcja pokazała wielkie zaangażowanie i solidarność funkcjonariuszy w niesieniu pomocy potrzebującym.

  • Policjanci podczas zbiórki darów na rzecz zwierząt
  • Policjanci podczas zbiórki darów na rzecz zwierząt
  • Policjanci podczas zbiórki darów na rzecz zwierząt
Powrót na górę strony