Wiadomości

Groził taksówkarzowi przedmiotem przypominającym broń, został zatrzymany

Data publikacji 26.01.2024

Kryminalni z komisariatu przy ul. Kartuskiej zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który przedmiotem przypominającym broń groził taksówkarzowi. Policjanci przy gdańszczaninie znaleźli marihuanę. Podejrzany usłyszał zarzuty za posiadanie narkotyków oraz kierowanie gróźb karalnych i teraz grozi mu do 3 lat więzienia.

W sobotę w nocy policjanci odebrali zgłoszenie, że na ul. Beethovena klient nie zapłacił taksówkarzowi za kurs i groził mu przedmiotem przypominającym broń.
Policjanci natychmiast zajęli się tą sprawą, pojechali na miejsce przestępstwa i dokładnie sprawdzili rejon. W sprawę zaangażowali się także policjanci kryminalni, którzy ustalili tożsamość sprawcy i w środę rano zatrzymali go w jednym z mieszkań dzielnicy Ujeścisko. Podczas przeszukania mieszkania 27-latka policjanci znaleźli i zabezpieczyli rewolwer na metalowe kulki, a także plastikowy pojemnik z marihuaną. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzuty za kierowanie gróźb karalnych i za posiadanie czterech porcji marihuany.

Za posiadania narkotyków i kierowanie gróźb karalnych grozi do trzech lat więzienia.

  • policjant z zatrzymanym
Powrót na górę strony