Wiadomości

Pijany 33-latek zniszczył wyposażenie w budynku biurowca.

Data publikacji 14.12.2023

Pijanego mężczyznę, który zniszczył wyposażenie w budynku znajdującym się na terenie lotniska, zatrzymali policjanci z komisariatu w Osowej. Sprawca uszkodził między innymi podwójne drzwi, ościeżnice, zawiasy, klamki oraz deskę sedesową, a starty wstępnie zostały wycenione na około 10 tysięcy złotych. 33-latek z województwa zachodniopomorskiego noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzut uszkodzenia mienia i grozi mu 5 lat więzienia.

We wtorek po południu policjanci z komisariatu w Osowej zostali wezwani na teren lotniska. Pracownicy Służby Ochrony Lotniska ujęli tam pijanego i agresywnego mężczyznę, który zdemolował wyposażenie w jednym z biurowców. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali 33-letniego wandala, który był pijany. Badanie trzeźwości wykazało, że mężczyzna był pod wpływem prawie 2 promili alkoholu.

Policjanci ustalili, że mieszkaniec powiatu zachodniopomorskiego wbiegł do budynku biurowca i zaczął demolować wyposażenie. Przez jego działanie uszkodzone zostały podwójne drzwi oraz ościeżnice, klamki, zamki do drzwi i deska sedesowa. Starty zostały wstępnie wycenione na prawie 10 tysięcy złotych. Mężczyzna trafił za kartki policyjnego aresztu. Dziś usłyszy zarzut za uszkodzenie mienia.

Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat więzienia.

Powrót na górę strony