Wiadomości

Zatrzymany pracownik sklepu, który ukradł prawie 1200 zdrapek i elektroniczne papierosy

Data publikacji 21.11.2023

Kryminalni z Wrzeszcza zatrzymali 20-latka, który jest podejrzany o to, że okradał swojego pracodawcę. Policjanci ustalili, że mężczyzna, pracując jako sprzedawca, w ciągu 8 dni z dwóch sklepów ukradł dwa papierosy elektroniczne, cztery wkłady do nich oraz prawie 1200 zdrapek. Straty oszacowano na blisko 5 tysięcy złotych. 20-latek usłyszał zarzut za kradzież. Za to przestępstwo może grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę po południu policjanci z komisariatu we Wrzeszczu zostali wezwani do jednego ze sklepów przy al. Grunwaldzkiej. Na miejscu właścicielka placówki handlowej poinformowała mundurowych, że w sklepie doszło do kradzieży zdrapek i papierosów elektronicznych. Kobieta wskazała również na sprawcę przestępstwa, którym okazał się zatrudniony w sklepie mężczyzna.
Kryminalni z Wrzeszcza zatrzymali 20-latka z Gdańska. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o przestępstwie, zabezpieczyli zapisy z kamer monitoringów oraz przesłuchali świadków. Podczas pracy nad tą sprawą śledczy ustalili, że zatrzymany przez nich mężczyzna w ciągu ośmiu dni pracy w dwóch sklepach należących do pokrzywdzonej, ukradł dwa papierosy elektroniczne, cztery wkłady do nich oraz prawie 1200 zdrapek o łącznej wartości blisko 5 tysięcy złotych.
Wczoraj podejrzany usłyszał zarzut za kradzież. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

  • Policjant z zatrzymanym
Powrót na górę strony