Wiadomości

Kryminalni zatrzymali 27-latka w związku z posiadaniem znacznej ilości narkotyków i wprowadzaniem ich do obrotu

Data publikacji 14.11.2023

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który posiadał znaczną ilość narkotyków. W wyniku pomieszczeń użytkowanych przez mężczyznę oraz jego samochodu znaleziono w nim substancje zabronione. Mężczyzna usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do 12 lat.

W minionym tygodniu policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Wejherowa zatrzymali 27-latka podczas kontroli drogowej. W samochodzie mężczyzny kryminalni znaleźli narkotyki pod przednim siedzeniem pasażera. W folię aluminiową zapakowana była marihuana, a w czarnej foli klefedron. Dalsze przeszukania odbyły się w mieszkaniu 27-latka oraz w pomieszczeniach przemysłowych należących do mężczyzny i tam właśnie w korytarzu, w szafie, policjanci znaleźli kolejne narkotyki. Były to również klefedron i amfetamina. Łącznie zabezpieczono zabronione substancje o wadze ponad 1 kilograma. Ponadto mundurowi zabezpieczyli wagę elektroniczną i pieniądze w kwocie prawie 13 tys. zł.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do wejherowskiej komendy. Narkotyki zostały zabezpieczone do dalszych badań.

27-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat. Mężczyzna został przez sąd tymczasowo aresztowany.

  • Zabezpieczone narkotyki
  • Zabezpieczone narkotyki
  • Zabezpieczone narkotyki
Powrót na górę strony