Wiadomości

Dwaj mężczyźni zatrzymani przez słupskich policjantów w sprawie pobicia 32-latka

Data publikacji 06.10.2023

Kryminalni słupskiej komendy zatrzymali podejrzanych o pobicie 32- latka, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę, pod jednym z lokali gastronomicznych na terenie miasta.

Policjanci z Komisariatu Policji I w Słupsku w toku prowadzonego postępowania w sprawie pobicia 32-latka, do którego doszło w miniony weekend pod jednym z lokali gastronomicznych na terenie Słupska, ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn. Intensywna praca funkcjonariuszy nad analizą zabezpieczonego monitoringu, przesłuchania świadków oraz współpraca policjantów z kilku wydziałów, doprowadziła w środę do zatrzymania 32 i 29 latka, którzy ukrywali się przed Policją na terenie powiatu słupskiego, w jednym z hoteli. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty pobicia 32-latniego mężczyzny.

Dwaj zatrzymani mieszkańcy Słupska wczoraj zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Słupsku, a następnie do Sądu Rejonowego w Słupsku z wnioskiem o ich tymczasowe aresztowanie. Sąd częściowo przychylił się do wniosku Policji i prokuratury - obaj mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na okres miesiąca. Za pobicie grozi kara 5 lat pozbawienia wolności. Jeden z podejrzanych mężczyzn odpowie za pobicie w warunkach recydywy, czyli powrotu do przestępstwa, za co grozi mu wyższy wymiar kary.

  • policjanci z zatrzymanymi za pobicie
  • policjanci z zatrzymanymi za pobicie
Powrót na górę strony