Wiadomości

Ukradł pieniądze z samochodu, po chwili zatrzymali go policjanci z Ustki

Data publikacji 07.08.2023

Policjanci z Komisariatu Policji w Ustce zatrzymali mieszkańca tego miasta, który ukradł pieniądze z zaparkowanego samochodu. Mężczyzna uciekł, jednak został zauważony przez właściciela samochodu, który od razu poinformował o tym napotkany w centrum Ustki policyjny patrol. Funkcjonariusze szybko ustalili rysopis złodzieja oraz kierunek jego ucieczki i po kilku minutach zatrzymali go w jednym ze sklepów. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W czwartek wieczorem do policjantów patrolujących centrum Ustki podbiegł mężczyzna, który poinformował mundurowych o kradzieży, do której doszło kilka minut wcześniej. Sprawca miał ukraść pieniądze z zaparkowanego na jednym z parkingów samochodu i uciec. Funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Ustce szybko ustalili rysopis złodzieja oraz kierunek jego ucieczki. Mundurowi dokładnie sprawdzili rejon centrum Ustki i po kilku minutach w jednym ze sklepów zauważyli mężczyznę, którego wygląd odpowiadał podawanemu przez zgłaszającego rysopisowi. 30-letni mieszkaniec Ustki, miał przy sobie skradzione wcześniej kilkaset złotych. Został zatrzymany i przewieziony do komisariatu, gdzie policjanci prowadzili z nim dalsze czynności procesowe.

Dzięki szybkiej i skutecznej interwencji usteckich policjantów złodziej usłyszał zarzut kradzieży, a pokrzywdzony mężczyzna odzyskał skradzione pieniądze. Za kradzież grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

  • policjant z zatrzymanym
  • policjant z zatrzymanym
  • policjant z zatrzymanym
Powrót na górę strony