Wiadomości

Robiąc zakupy, zgubił woreczek z narkotykami

Data publikacji 13.07.2023

Chojniccy policjanci zatrzymali 35-latka, który podczas zakupów zgubił narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komendy, gdzie prawdopodobnie jeszcze dzisiaj usłyszy zarzut posiadania środków odurzających. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Wczoraj tuż przed 14 policjanci dostali zgłoszenie, że w jednym z chojnickich sklepów, agresywny mężczyzna, bez koszulki zgubił woreczek, w którym prawdopodobnie znajdują się narkotyki i wyszedł ze sklepu.  Na miejsce natychmiast pojechali policjanci prewencji  oraz kryminalni. Mundurowi  rozpoczęli poszukiwania właściciela woreczka. Mężczyzna został zatrzymany na terenie innego sklepów, gdzie kupował bułki. Policjanci podczas szczegółowej kontroli znaleźli w jego skarpetkach kolejne woreczki z narkotykami. 35-latek podczas zatrzymania jeden z woreczków chciał podarować ekspedientce w podziękowaniu za miłą obsługę,  niestety policjanci uniemożliwili mu przekazanie prezentu, ponieważ został on przez nich zabezpieczony.  Badanie policyjnym testerem wykazało, że w woreczkach znajduje się metamfetamina i marihuana.

Śledczy, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, prawdopodobnie jeszcze dzisiaj przedstawią 35-latkowi zarzut posiadania zakazanych substancji psychoaktywnych. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

  • Policjant kryminalny przy radiowozie
Powrót na górę strony