Reprezentował komendę wojewódzką w Mistrzostwach Polski, stanął na podium

Data publikacji 11.07.2023

Post. Adrian Trznadel reprezentował Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku na III Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Martwym Ciągu, które odbyły się w pierwszy weekend lipca 2023 roku we Wrocławiu. Funkcjonariusz Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku rywalizował z ponad dwustoma uczestnikami. W swojej kategorii wagowej zdobył 3 miejsce.

To kolejny sportowy sukces jednego z pomorskich policjantów. Post. Adrian Trznadel z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku jest miłośnikiem sportów siłowych. Zanim został funkcjonariuszem Policji był czynnym zawodnikiem Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego. Tym razem miał okazję zaprezentować swoje możliwości w odbywających się 1 i 2 lipca we Wrocławiu III Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Martwym Ciągu. W tej serii zawodów, pomimo ich trzeciej edycji, Adrian uczestniczył po raz pierwszy. Rywalizował w kategorii wagowej do 125 kg, w której stanął na podium, zajmując 3 miejsce z wynikiem 275 kg. Zdobywca 1 miejsca ukończył zawody z wynikiem 292,5 kg. Z Adrianem w zawodach uczestniczyło ponad 200 zawodników, z których blisko 40 reprezentowało służby mundurowe. Nasz funkcjonariusz dotychczas wielokrotnie stawał na podium, a jego osiągnięcia to m.in.: 1 miejsce w Międzynarodowym Pucharze Polski w Trójboju Siłowym Federacji XPC, 2 miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Trójboju Siłowym, 2 miejsce w Otwartym Pucharze Polski Wyciskania Sztangi Leżąc. 3 miejsce w zawodach Grand Prix Tytan Polska, 4 miejsce w Mistrzostwach Polski XPC w Trójboju Siłowym.
Gratulujemy zdobycia kolejnego tytułu i życzymy dalszych sukcesów zarówno sportowych jak i służbowych.