Policjanci KWP Gdańsk na 4 miejscu w zawodach strzeleckich

Data publikacji 09.06.2023

Policjanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku zajęli 4 miejsce w międzynarodowych zawodach strzeleckich odbywających się w Kaliszu. Ponadto nasza funkcjonariuszka wywalczyła 2 miejsce w klasyfikacji kobiet.

Policjanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku zajęli 4 miejsce w klasyfikacji generalnej

Międzynarodowych Zawodów Strzeleckich o Puchar Rektora-Komendanta Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości organizowanych w dniach 05.06 – 07.06.2023 w Kaliszu.

W zawodach uczestniczyło 21 trzyosobowych zespołów reprezentujących barwy Policji, Służby Więziennej czy Straży Ochrony Kolei z naszego kraju oraz reprezentacja Służby Więziennej ze Słowacji.

Zawodnicy rywalizowali w czterech konkurencjach, z których wyłoniono najlepszych strzelców turnieju. Bardzo dużą skutecznością i celnością w strzelaniu wykazała się asp. Małgorzata Grzegowska, która zajęła 2 miejsce w klasyfikacji kobiet.

Ponadto wśród mężczyzn w klasyfikacji indywidualnej 5 miejsce zajął podkom. Adrian Górski, zaś 12 miejsce wywalczył st. asp. Tomasz Kornaus