Wiadomości

Jak zostać policjantem DOCHODZENIÓWKI? - zobacz nowy program, o kulisach policyjnej służby

Data publikacji 29.05.2023

Ponad 24-letnie doświadczenie w policyjnych szeregach. Kilkadziesiąt poprowadzonych spraw, przesłuchań i rozwiązanych zagadek kryminalnych. W pierwszym odcinku nowego filmowego programu przybliżamy pracę policjanta wydziału dochodzeniowo-śledczego. Przed kamerą opowiedział m.in. o tym, w jaki sposób trafił do wydziału, jak wygląda proces prowadzenia sprawy i co jest najtrudniejsze w służbie w dochodzeniówce. Poznajcie bliżej asp. szt. Aleksandra Kikcio wsłuchując się w jego… „echo służby”.

Wychodząc naprzeciw osobom, które chcą poznawać pracę policjantów „od kuchni” powstał nowy filmowy format. Jego autorem i prowadzącym jest oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie, st. sierż. Dawid Łaszcz. W programie o kulisach swojej służby opowiedzą policjanci, którzy każdego dnia służą w bytowskiej jednostce. W każdym z odcinków dowiemy się jak na co dzień wygląda ich praca i z czym muszą się zmierzać.
Gościem pierwszego odcinka jest doświadczony funkcjonariusz wydziału dochodzeniowo-śledczego, asp. szt. Aleksander Kikcio. W Policji służy od ponad 24 lat z czego 22 lata tylko w tym wydziale. Czy czuje się spełniony jako policjant? Jak wygląda wyjaśnianie przeróżnych kryminalnych zagadek i…  dlaczego nadal korzysta z maszyny do pisania, pomimo tego, że posiada komputer? Przekonajcie się oglądając pierwszy odcinek programu.

 

Powrót na górę strony