Wiadomości

Pod okiem monitoringu paliła marihuanę

Data publikacji 24.05.2023

Dyżurny przeglądając zapis monitoringu dostrzegł grupę młodzieży, w której jedna z osób skręcała i paliła papierosy w bytowskim parku. Skierowani zostali w ten rejon policjanci. Gdy dotarł do grupy patrol prewencji, zaskoczona obecnością mundurowych młoda kobieta szybko wyrzuciła skręta. Okazało się, że znajdowała się w niej marihuana. Kobieta została zatrzymana i wkrótce usłyszy zarzuty posiadania narkotyków.

Wczoraj (23.05) wieczorem dyżurny bytowskiej jednostki na monitoringu miejskim zauważył, że w jednym z bytowskich parków znajduje się grupa młodzieży. Wśród nich młoda kobieta wysypywała susz na kartkę papieru, po czym skręcała z niego papierosa. To zachowanie wzbudziło zainteresowanie dyżurnego, który zadysponował w to miejsce patrol prewencji. Gdy funkcjonariusze podeszli do grupy, zaskoczona kobieta odrzuciła skręta, którego paliła. W rozmowie przyznała, że jest to marihuana.
Zabronione substancje zostały przez policjantów zabezpieczone, a kobieta trafiła do policyjnej jednostki. Tam test potwierdził, że susz, który posiadała to narkotyk. Wkrótce 19-latka usłyszy zarzuty posiadania marihuany. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony