Wiadomości

NA WIECZNĄ SŁUŻBĘ ODSZEDŁ MŁODSZY ASPIRANT TRISTAN FIJOŁEK

Data publikacji 19.05.2023

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszego Kolegi młodszego aspiranta Tristana Fijołka. Malborski policjant przez ostatnich 16 lat był związany z niebieskim mundurem. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu kadry kierowniczej, policjantów i pracowników składa Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Andrzej Łapiński.

 

Z wielkim żalem żegnamy młodszego aspiranta Tristana Fijołka, który od ponad 16 lat służył w Policji. Służbę zaczynał w Oddziale Prewencji Policji w Warszawie, jednak  przez większość czasu związany był z Komendą Powiatową Policji w Malborku pracując w pionie prewencji i kryminalnym. Ostatnio zajmował stanowisko asystenta Zespołu ds. Wykroczeń w Malborku. W służbie dał się poznać jako doskonały policjant i dobry kolega. Dziś w nocy odszedł nagle, mając zaledwie 41 lat, pozostawiając pogrążoną w żalu rodzinę.

Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych składa Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Andrzej Łapiński.

Cześć Jego Pamięci!

Powrót na górę strony